6650 NHN - China Qinyang Xianfeng izolues

Produkte

6650 NHN

Përshkrim i shkurtër:

6650 NHN insulation paper consists of two layers of Dupont Nomex paper and one layer of polyamide in the center, the used adhesive is H CLASS , acid-free and temperature resistant. The polyamide film giving the product mechanical and dielectric features, while the Du Pont Nomex paper gives the thermal resistance. Specifications   Item Unit Value Nominal Thickness mm 0.15 0.17 0.20 0.23 0.25 0.30 0.33 Thickness Tolerance mm ±0.02 ±0.03 ±0.04 ±0.05 ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  6650 letër NHN izoluese konsiston në dy shtresa të letrës Dupont Nomex dhe një shtresë të poliamide në qendër, ngjitës përdoret është H klasë, acid pa dhe rezistent temperature. Filmi poliamide duke i dhënë Product Features mekanike dhe dielektrike, ndërsa gazeta Du Pont Nomex jep rezistencën termike.

  specifikimet

   

  I tem

  njësi

  vlerë

  Trashësia nominale

  mm

  0.15

  0.17

  0,20

  0.23

  0.25

  0.30

  0.33

  Toleranca Trashësia

  mm

  ± 0.02

  ± 0.03

  ± 0.04

  ± 0.05

  Norminal grammage

  g / squaremeter

  155 ± 25

  175 ± 30

  195 ± 30

  230 ± 35

  260 ± 40

  300 ± 50

  330 ± 50

  forca elastik

  së gjati

  jo përkulur

  N / 10mm

  > 120

  > 140

  > 160

  > 180

  ≥200

  ≥250

  ≥270

  i përkulur

  > 70

  > 90

  > 90

  > 130

  ≥150

  ≥170

  ≥180

  gabimisht

  jo përkulur

  > 80

  > 90

  > 100

  > 110

  ≥120

  ≥150

  ≥170

  i përkulur

  > 50

  > 70

  > 80

  ≥80

  ≥100

  ≥110

  ≥130

  zgjatim

  së gjati

  jo përkulur

  %

  ≥10

  gabimisht

  jo përkulur

  ≥8

  Ndarja sipas tensionit

  jo përkulur

  KV

  ≥8

  ≥9

  ≥10

  i përkulur

  ≥7

  ≥8

  ≥9

  ngjitës Property

  Temperatura e dhomës

  No delamination

  200 ± 2 ° C 10min

  Jo delamination, flluskë apo rrjedhjen adhersive

  Index temperatura

  ° C

  ≥180

  1


 • Previous:
 • Vazhdim:

 • produkteve të përafërta

   
   WhatsApp Online Chat !