Rreth nesh

Rreth nesh

Qinyang Xianfeng izolim materiale Fabrika është themeluar në vitin 1994. Ne jemi te specializuar në prodhimin, shitjen dhe shërbim të materialeve izoluese. Kapaciteti vjetor mbulon 10.000 ton produkte metrikë e materialeve elektrike përbërë dhe miliarda mëngë izolimit. DuPont Company është furnizuesi jonë artë e lëndëve të para Nomex. Nëpërmjet zhvillimit shumë vite, ne kemi në pronësi pajisje të kontrollit të teknologjisë së lartë për producting cilësi të lartë dy, tre dhe katër materiale shtresë të përbërë.  

Produktet tona kryesore janë krejt Pioneer materialeve izoluese me cilësi të lartë dhe shërbim të mirë, duke përfshirë izolues elektrike seri përbërë letër dhe izolues seri mëngë.

Electrical fleksibël përbërë izolues letër seri: 6640NMN, 6650NHN, 6641 F KLASA DMD, 6630 DMD.

Izolues seri mëngë: tekstil me fije qelqi 2715 izolues mëngë, silikoni izolues mëngë.

Fabrika jonë zotëron ISO9001: 2000 Sistemi i Cilësisë. Prodhimet tona janë certifikuar nga UL e SHBA dhe RoHS nga Bashkimi Euro. Pioneer Markë është dhënë markë e njohur nga Qeveria Henan. Ne gjithashtu të marrë Medaljen e produktit High Quality, Advance Ndërmarrjeve Medaljen nga Qeveria Henan.

Në tregun e brendshëm, ne kemi më shumë se 200 konsumatorë. Ne jemi afatgjatë (më shumë se 15 vjet) furnizuesit e artë të Xi'an Sima Motor Co, LTD., Wolong Electric Nanyang Shpërthimi Mbrojtjen e Co, Ltd., Lanzhou Motor Co., Ltd. Në të gjithë botën, produktet tona eksportohen kryesisht në Shtetet e Bashkuara, Bashkimi Evropian, Lindja e Mesme, Azinë Juglindore, Afrikë dhe Hongkong etj

Qinyang Xianfeng izolues Matearial Factory sinqerisht shpresoj që të krijojnë marrëdhënie biznesi me ju dhe sinqerisht mirëpritur klientët nga bota për të vizituar fabrikën tonë!

TË KOMPANISË

WORK SHOPWhatsApp Online Chat !