Poliestër fibër izolimin fjongo - China Qinyang Xianfeng izolues

Produkte

Poliestër izoluese fiber shiritit

Përshkrim i shkurtër:

Fiberglass tape is weaved by non-alkali fiberglass yarn, with good thermal resistant and insulation features. With its features of heat-resistance and insulation, It can be widely used as wrapping and banding material for transformers, electric motors and cables. Chopped Strands is Chopped from E glass or AR glass or high silica glass fibers.


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  shirit tekstil me fije qelqi është weaved me fije jo-alkali tekstil me fije qelqi, me karakteristika të mira termike rezistente dhe izolim. Me karakteristikat e tij të ngrohjes-rezistencës dhe izolimin, Ajo mund të përdoret gjerësisht si mbështjellës dhe banding materiale për transformatorët, motore elektrike dhe kabllot.

  Copëtuar Fillesat është copëtuar nga E qelqi ose AR qelqi ose fibra larta qelqi silicë.

  1


 • Previous:
 • Vazhdim:

 • 
  WhatsApp Online Chat !